Kalba
lt en

Krepšelis

0 prekės(s)
SVEIKI!
Čia galite prisijungti arba susikurti paskyrą.
Prekių krepšelis
Jūsų krepšelis tuščias!
 

Pristatymo būdai

Registruota siunta
Užsakymas Jums bus išsiųstas kaip pirmenybinė, registruota pašto siunta. Nedidelės apimties registruotus siuntinius pašto darbuotojai pristato nurodytu adresu. Nieko nerandę, palieka pranešimą apie gautą siuntinį su informacija, kuriame pašto skyriuje jis saugomas. Pristatymo laikas Lietuvoje 1-3 d.d., į Europos sąjungos šalis 3-5 d.d., į kitas šalis 5-10 d.d. Siuntimo kaina priklauso nuo siuntinio svorio ir šalies, į kurią siunčiama. Pvz. vieną iPhone dėklą pristatyti adresatui Lietuvoje kainuos 1,50 EUR, Airijoje - 3,50 EUR, JAV - 4,50 EUR. Pateikiant užsakymą bus apskaičiuotas bendras jo svoris ir pateikta atitinkama pristatymo kaina.

Kurjeris
Užsakymą kurjeris pristatys Jums tiesiai į namus arba kitu Jūsų nurodytu adresu. Šiuo metu ši paslauga galima tik pristatymams Lietuvos Respublikos teritorijoje ir kainuoja 3,50 EUR. 

Galimybė atsiimti patiems
Jūs galite išvengti pristatymo mokesčio ir užsakytas prakes atsiimti patys adresu Žemaitijos g. 11-8, Vilnius. Atvykimo laiką būtinai suderinkite su mumis telefonu +37065991041 arba el. paštu info@iDoll.lt.

© iDoll 2012 | e-solution: awocado